Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány v Praze na Václavském náměstí
 

Apartmány v Praze na Václavském náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí se nachází přímo v centru Nového Města v Praze. Vzhledem k jeho neobvyklému tvaru (750 m na délku a 60 m na šířku) je také často srovnáváno s bulvárem Champs-Elysées v Paříži. Je ideálním místem pro nakupování nebo setkání s přáteli. Na Václavském náměstí naleznete velké množství luxusních obchodů, restaurací, hospod, kaváren a kin. Je to také skvělé místo pro ty, kteří chtějí poznat krásu večerní Prahy. Václavské náměstí vzniklo v průběhu vlády krále Karla IV. Do té doby bylo známo jako Koní Trh. Později bylo přejmenováno dle patróna Čech Svatého Václava. V současné době patří k nejnavštěvovanějším místům Prahy.

Doporučujeme také:

Praha apartmány na pronájem Apartmány v Praze u Staroměstského náměstí Apartmány v Praze u Karlova Mostu

Apartmány Praha Václavské Náměstí Luxusní Apartmán Václavské Náměstí jsou vhodné pro ubytování skupin i větších rodin. Nacházejí se v historických budovách, jen několik metrů od sochy Sv.Václava.

Hľadáte Apartmán v Prahe na Václavskom námestí? Můžeme Vám nabídnout širokou škálu apartmánů různych kategórii. Můžete si rezervovat studio Václavské náměstí Praha, dokonale zařízené apartmány s jednou, dvěma, třemi, dokonce i se štyřma ložnicemi.

Veliký apartmán na Václavskem náměstí se 2 koupelnami.

Pokud chcete strávit v Praze skvělou dovolenou, neváhajte rezervovat Apartmán Václavské náměstí se 3 ložnicemi, 1 obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou s celkovou kapacitou ubytovaní až pro 10 osob.

V naši nabídce naleznete rovněž apartmány se 2 koupelnami. Všechny apartmány mají zařízenou kuchyň. Většina apartmánu je zařízená spotřebičmi jako je myčka, pračka, jídelní stůl, židličky, dvoulůžkové postele i jednolůžkové postele. V rámci vybavení tu naletnete DVD přehrávač, HiFi, satelitní programy. WiFi připojení k Internetu je zdarma. Pokud si rezervujete apartmán přes tento portál Your-Apartments.cz, můžete si koupit na recepci i voucher na snídaně s 30% slevou.

Tady je nasledující seznam pro Apartmány Praha Václavské Náměstí:

Pokud budete mít cestu do Prahy poprvé, neotálejte se podívat na Václavské náměstí. V horní části náměstí dominuje Národní muzeum a socha Sv.Václava na koni. Pokud půjdete směrem dolů po náměstí, po pravé straně narazíte na známy palác Lucerna a divadlo Rokoko.