Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Benátky
 

Apartmány Benátky

Chcete si pronajmout apartmán v Benátkách?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • za nejlepší cenu srovnatelnou s hostelem
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Benátkách

Benátky, jedno z nejromantičtějších měst planety, získalo mnoho označení v průběhu století - "Plovoucí město", "Město mostů", "Město kanálů" nebo "Královna Jadranu". Je popisováno jako jedno z nejkrásnějších měst na světě, Benátky přitahují jak romantické páry, tak i zvědavé turisty, kteří chtějí poznat a obdivovat Benátskou lagunu. Město je situováno na skupině 118 malých ostrůvků v laguně spojené mosty a kanály. Celkové město bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Nachází se na severovýchodě Itálie a je snadno dostupné přes mezinárodní letiště Marco Polo, letiště Treviso nebo vlakem. Po městě můžete k dopravě využít jeden z vodních autobusů, vodních taxi nebo romantickou gondolu.

Benátky, jako mnoho jiných míst, byly centrum turismu již v 18. století, když bohatí gentlemani z Evropy na Grand Tour přišli do města obdivovat unikátní architekturu, bohaté kulturní a hudební dědictví. Následujte jejich stopy a navštivte nejzajímavější místa jako je Velký kanál, Náměstí Sv. Marka nebo Baziliku Sv. Marka. Nejlepší je prohlédnout si Benátky z gondoly, což Vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Navštivte místa, kde Marco Polo nebo Giacomo Casanova žili a byli inspirováni tímto originálním městem. Benátky hodně přispěly k rozvoji Italské hudby a byly domovem Antonia Vivaldiho. V budově La Fenice si můžete užít jeho mistrovská díla. K dokončení Vašeho zážitku z Benátek vyzkoušejte něco z městských kulinářských specialit od mořských plodů po vynikající víno Prosecco. Pro Váš komfort, všechny naše apartmány Benátky jsou umístěny v centrální části města a Vy tak budete blízko všem zajímavým místům a atrakcím.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Benátky?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů v Benátkách. Pomůžeme Vám najít perfektní možnosti ubytování, abyste měli svůj pobyt v Benátkách kompletně bez starostí a pohodlný. Naše apartmány v Benátkách jsou vybaveny vysoce kvalitním zařízením a důležitým příslušenstvím, jako je internetové připojení, televize, satelit, varná konvice atd. Také je výhodou plně vybavená kuchyň. V apartmánu je mnohem více prostoru než v běžném hotelovém pokoji. Budete příjemně překvapeni velmi příznivou cenou za naše apartmány v Benátkách. Pokud jste připraveni začít Vaše dobrodružství v Benátkách, prohlédněte si náš výběr apartmánů. Každý z nich je prezentován s fotografiemi, plánky, detailním popisem, příslušenstvím, cenami a dostupností pro Vaše správné rozhodnutí.

Klíčové benefity Your Apartments Benátky

Chápeme, že chcete, aby byl Váš pobyt v Benátkách nezapomenutelný a velmi speciální. Pečlivě vybíráme nejlepší dostupné apartmány, abyste se cítili jako doma v tomto inspirujícím městě. Všechny naše apartmány Benátky jsou krásně zařízené a perfektně vybavené podle vysokých standardů. Navíc, jsou umístěné v obdivuhodných historických budovách, kde se budete cítit jako v pohádce. Všechny naše apartmány v Benátkách s vlastním stravováním jsou umístěné blízko centra města a slavných míst. Jen nasedněte na gondolu a budete za chviličku u všech míst, které jste si přáli vidět. Všechny výborné městské restaurace, romantické kavárny a hezké mosty čekají právě na Vás.

Typy Your Apartments Benátky

Jsme připraveni Vám nabídnout správný apartmán, který splní Vaše očekávání. Pokud jste pár užívající si toto romantické město během víkendového výletu nebo skupina přátel hledající unikátní Italský zážitek, máme pro Vás vhodné řešení. Naše apartmány v Benátkách jsou perfektní pro jednotlivce, páry, stejně tak pro rodiny a skupiny všech druhů. V naší databázi můžete najít apartmány typu studio, apartmány jednoložnicové, dvouložnicové, tříložnicové, čtyřložnicové, pětiložnicové - výběr je na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování v apartmánu od Your Apartments Benátky, prosím neváhejte si ho online rezervovat nebo nás kontaktujte.