Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Mnichov
 

Apartmány Mnichov

Chcete si pronajmout apartmán v Mnichově?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • za nejlepší cenu srovnatelnou s hostelem
  • taxi přeprava přímo k Vašemu apartmánu (volitelné)
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Mnichově

Mnichov, třetí největší město v Německu, je hlavní město spolkového státu Bavorsko. Je domovem pro 1,42 milionů obyvatel. Město leží na řece Isar. Má velmi bohatou historii sahající do 12. století. Jako hlavní město, hrál Mnichov důležitou roli v rozvoji Bavorska, tvořící Bavorské království. Během 2. světové války bylo město výrazně poničeno, ale později bylo přebudováno na vzkvétající a moderní město s rozvinutou infrastrukturou. V současné době je to velmi živé, kosmopolitní a příjemné město, které bylo zvoleno jako nejlepší místo pro život na světě. Není divu, že lidé z celého světa sem přichází žít a také sem jezdí velké množství turistů. Pravděpodobně nejvýznamnější událost, která se zde koná je Oktoberfest, navzdory názvu je pořádána každý rok v září a končí první neděli v říjnu.

Vaše cesta po Mnichově by měla začít na Mariánském náměstí se slavným Mariánským sloupem a Staroměstskou a Novoměstskou radnicí. Typický bod města je překrásný kostel Frauenkirche. Rezidenční palác s pokladnicí je také dobré navštívit. Bavorskou královskou historii můžete obdivovat ve dvou krásných barokních palácích blízko města - Nymphenburg a Schleissheim. Váš výlet může pokračovat na ostrov po řece Isar, kde se nachází Německé muzeum - je to světově nejstarší muzeum vědy. Kromě mnohých uměleckých galerií a muzeí, město nabízí také několik královských tříd s majestátními historickými budovami, ideální pro příjemnou procházku, např. Ludwigstrasse nebo Maximilianstrasse. Můžete strávit odpoledne relaxací v městských parcích, jako je např. Englischer Garten nebo Olympiapark. Mnichov byl inspirací pro mnoho světově známých skladatelů jako Mozart, Mahler nebo Orff. Můžete si užít některé z jejich mistrovských děl v Nationaltheater. Aby byl Váš zážitek kompletní, určitě byste měli ochutnat něco z Bavorských kulinářských specialit anebo slavné Bavorské pivo. Pro Vaše pohodlí, všechny naše apartmány Mnichov jsou umístěny v nejoblíbenějších oblastech města a blízko do centra města.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Mnichov?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů v Mnichově. Pokud potřebujete prostorný, pohodlný a perfektně zařízený apartmán s dobrou polohou v Mnichově, tak jste na správném místě. Naše apartmány v Mnichově jsou zařízené elegantním nábytkem a mají moderní a praktické vybavení. Můžete počítat s internetovým připojením, televizí, satelitem, varnou konvicí a dalším praktickým příslušenstvím, které běžně doma používáte. Můžete využít také dobře vybavenou kuchyň se všemi důležitými potřebami a užít si mnohem více prostoru a flexibility než v hotelovém pokoji. Navíc, naše apartmány v Mnichově mají mnohem příznivější cenu než za hotelový pokoj. Pokud pojedete brzy do Mnichova, podívejte se na náš výběr apartmánů. Všechny jsou prezentovány s fotografiemi, plánky, detailním popisem, vybavením, cenami a dostupností, což Vám pomůže udělat správné rozhodnutí.

Klíčové benefity Your Apartments Mnichov

Chápeme, že potřebujete pohodlné místo pro Váš pobyt, který si opravdu užijete. A proto pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější apartmány ve městě, abychom se ujistili, že se budete cítit v Mnichově jako doma. Je zde něco, co můžete očekávat od každého z apartmánů v Mnichově: perfektní vybavení, pěkný nábytek, příjemné prostředí a fantastická poloha. Mnichov je docela velké město a tak vybíráme jen apartmány umístěné v centru, nebo s rychlým dopravním spojením do centra. Když budete blízko míst Vašeho zájmu, ušetříte čas a můžete ho využít k obdivování úžasné městské architektury, zajímavá muzea nebo poznání vibrujícího nočního života.

Typy Apartments Mnichov

Pokud jste přijeli za poznáním města, za účelem párty s Vašimi přáteli nebo jen navštívíte město z pracovních důvodů, ujišťujeme Vás, že vám můžeme nabídnout nejlepší možnosti ubytování v Mnichově. Naše apartmány v Mnichově jsou perfektně vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi různého věku nebo větší skupiny. Ubytujeme turisty a stejně tak obchodní cestující. Rodiny mohou očekávat apartmány s dětskou postýlkou. V naší nabídce můžete najít studia, apartmány jednoložnicové, dvouložnicové, tříložnicové, čtyřložnicové, pětiložnicové - výběr je na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování v apartmánu od Your Apartments Mnichov, prosím neváhejte rezervovat apartmán online nebo nás kontaktujte.