Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Barcelona
 

Apartmány Barcelona

Hledáte pronájem apartmánu v Barceloně?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • za nejlepší možnou cenu, srovnatelnou s hostelem
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Barceloně

Barcelona, hlavní město Katalánska, a druhé největší město ve Španělsku, je jedno z nejmodernějších, nejvíce trendy a nejvlivnějších měst v Evropě. Obyvatelé (1,62 miliónu) jsou velmi hrdí, že žijí v tomto městě a že jsou Katalánci, žijící v kulturně odlišné oblasti od zbytku Španělska. Barcelona je centrum kultury, architektury, sportu, výstav, módy, vědy a obchodu, ale také oblíbenou turistickou destinací. Na popularitě přidává fakt, že se zde konaly v roce 1992 Letní Olympijské Hry. K atraktivitě přispívají architekti Antonio Gaudí, Lluís Doménech a Montaner.

Pro milovníky historie a architektury je zde Barri Gotic (Gotická Čtvrť), staré historické město, stejně tak mistrovská architektonická díla Gaudího, chráněná Světovým dědictvím - slavná Sagrada Familia, Casa Batlló, Casa Milà nebo pohádkový Park Güell. Další populární destinace jsou Kolumbův monument, Vítězný oblouk nebo Barcelonská katedrála. Barcelona má velkou škálu muzeí s díly Picasa, Joana Miró a dalších umělců spojených s tímto inspirujícím městem. Po prohlídce pamětihodností můžete využít příjemného klimatu a relaxovat na jedné z pláží, například La Barceloneta nebo v některém z početných parků. Barcelona nabízí nekončící možnosti pro nákupy a vynikající Katalánskou kuchyni. Fotbaloví fanoušci by určitě měli navštívit stadion FC Barcelona Camp Nou, největší evropský stadion. Na večer Vám doporučujeme procházku po slavné La Rambla, kde naleznete mnoho kaváren, restaurací, klubů a obchodů se suvenýry. Barcelona má širokou síť dopravy a také dobře rozvinutou turistickou infrastrukturu což přispěje k užití si pobytu v tomto městě. Naštěstí, všechny naše apartmány v Barceloně jsou umístěny v pěším dosahu centra města nebo blízko pláží a tak vždy budete blízko Vašemu bodu zájmu.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Barcelona?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů v Barceloně. My osobně vybíráme jen ty nejlepší apartmány v centru města, které jsou prostorné, pohodlné a vždy výhodně umístěné. Cena je v porovnání s hotelovým pokojem ekonomicky výhodnější a co určitě oceníte, prostornější s větším komfortem což Your Apartments Barcelona nabízí. Každý z apartmánů má plně vybavenou kuchyň s moderními zařízeními, což očekáváte od "domova mimo domov": internetové připojení, televize, satelit, kuchyňské vybavení atd. Neváhejte nás kontaktovat a prodiskutovat Vaše očekávání nebo rovnou začněte vyhledávat v naší databázi apartmánů v Barceloně. Všechny apartmány prezentujeme s fotografiemi, plánky, detailním popisem, vybavením, cenami a dostupností pro Vaše správné rozhodnutí.

Klíčové benefity Apartmánu v Barceloně

Toto město nabízí mnoho ubytovacích možností a může být těžké se v této rozsáhlé nabídce orientovat. Naštěstí, pomůžeme s výběrem těch nejlepších apartmánů v prémiových lokalitách, což Vám umožní snadno dojít nebo dojet k hlavním atrakcím a plně si užít čas strávený v Barceloně. Naše apartmány Barcelona jsou dobře vybavené, stylově dekorované a příjemně zařízené. Vy tak můžete strávit Váš čas poznáváním Barcelonské kreativní architektury a uměleckého dědictví, jít nakupovat nebo obdivovat pláže. A když přijde noc, můžete si vychutnat chutné katalánské pokrmy v jedné z mnoha restaurací nebo se pobavit v některém z klubů a diskoték.

Typy Apartmánu v Barceloně

Pokud preferujete více komfortu, skvělou polohu nebo romantické prostředí, jsme si jistí, že Vám můžeme nabídnout perfektní možnosti ubytování pro Vaši dovolenou v Barceloně. Naše Barcelona apartmány jsou vhodné pro páry, jednotlivce, rodiny s dětmi různého věku nebo pro větší skupiny. V našem výběru apartmánů si můžete vybrat apartmány typu studio, jednoložnicové apartmány, dvouložnicové apartmány, tříložnicové apartmány, čtyř a pětiložnicové apartmány - výběr je pouze na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování od Your Apartments Barcelona, prosím neváhejte ho rezervovat online nebo nás přímo kontaktovat.