Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Krakov
 

Apartmány Krakov

Chcete si pronajmout apartmán v Krakově?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • za nejlepší cenu srovnatelnou s hostelem
  • taxi přeprava přímo k Vašemu apartmánu (volitelné)
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Krakově

Krakov je druhé největší město v Polsku. Leží na řece Visla v Malopolském regionu. Historie města sahá do 7. století. Toto kulturně a architektonicky bohaté město s velkým vlivem na umění a vzdělání bylo dříve hlavním městem Polska. Po prosperujících letech rozvoje město zažilo zlé časy během 2. světové války, kdy spadalo pod vládu Německa. Židé, kteří žili ve městě byli posláni do "Krakovského ghetta" a později do koncentračního tábora, jako např. Osvětim, nacházející se nedaleko, a teď je často navštěvován zahraničními turisty. Město začalo být slavné také, protože arcibiskup, který byl zvolen papežem, byl nejuznávanějším papežem vůbec - Jan Pavel II.

Mnoho turistů jezdí do Krakova za unikátní a krásnou architekturou. Krakovské Staré město, pod ochranou UNESCO Světového dědictví, zahrnuje například Hlavní tržní náměstí se Sukiennice Halu Látek a Baziliku Sv. Marie. Jednou z Krakovských atrakcí je Hrad Wawel, dříve sídlo Polského království, a majestátní katedrála Wawel. Také byste měli navštívit Židovskou čtvrť Kazimierz s malebnými uličkami a renesančními budovami. Po prohlížení památek Vám doporučujeme relaxovat v jednom z mnohých Krakovských parků jako je např. Planty Park, Jordan Park nebo Park Krakowski. Milovníci umění by měli zajít do Národního muzea nebo Czartoryski muzea s mistrovskými díly Rembrandta a DaVinciho. Další populární místo, které musíte navštívit je Solný důl Vielicszka, dosažitelný krátkou jízdou z Krakova. Večer si můžete užít operu nebo balet ve Filharmonii Krakov nebo v Opera Krakowska. Město, kam přijíždí více než 7 milionů turistů ročně, je dobře připraveno se svou infrastrukturou, ubytovacími možnostmi, restauracemi a bary, kterých je v Krakově opravdu dost. Pro Vaše pohodlí, všechny naše apartmány Krakov jsou umístěny v centru města a Vy tak budete blízko všech zajímavých míst a atrakcí.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Krakov?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů v Krakově. Ujišťujeme Vás, že Vám můžeme nabídnout nejlepší možnosti ubytování ve městě. Naše apartmány v Krakově jsou prostorné, dobře vybavené a umístěné v krásné historické budově. Každý z nich nabízí moderní vybavení, jako je internetové připojení, televize, satelit, varná konvice atd. Také oceníte plně vybavenou kuchyň s veškerým potřebným příslušenstvím. Další výhoda našich apartmánů v Krakově je cena, která je příznivější v porovnání s hotelovými pokoji ve městě. Podívejte se do naší databáze apartmánů. Každý z nich je prezentován s fotografiemi, plánky, detailním popisem, vybavením, cenami a dostupností pro Vaše snadnější rozhodnutí.

Klíčové benefity Your Apartments Krakov

Ujišťujeme Vás, že nabízíme jen ty nejlepší apartmány, které vybíráme dle přísných kritérií. Každý z našich apartmánů Krakov je fantasticky vybavený a příjemně zařízený hezkým nábytkem. Navíc, všechny apartmány jsou umístěné blízko centra města. Budete bydlet blízko okouzlujícího Starého města a jiných vysněných míst. Užijete si komfort v našich apartmánech v Krakově a budete mít nejlepší pobyt díky skvělé centrální poloze a celkové svobodě. Jako doma, můžete přijít a odejít, jak si přejete. A budete mít spoustu času poznat Krakovské tajemství.

Typy apartmánů Krakov

Pokud jste pár navštěvující toto hezké historické město, skupina přátel hledající Krakovské kulturní dědictví, nebo přicházíte za obchodem, jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout nejlepší apartmány pro Vaše potřeby. Naše apartmány s vlastním stravováním v Krakově jsou perfektním ubytováním pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi nebo skupiny různých velikostí. Pro rodiny máme připraven výběr apartmánů s možností dětské postýlky a dalšího vybavení. V našem výběru apartmánů v Krakově můžete najít studio, apartmány jednoložnicové, dvouložnicové, tříložnicové, čtyřložnicové, pětiložnicové - výběr je na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování od Your Apartments Krakov, prosím neváhejte online rezervovat nebo nás přímo kontaktovat.