Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Mariánské Lázně
 

Apartmány Mariánské Lázně

Město Mariánské Lázně je druhým největším lázeňským městem v České republice, je součástí tzv. Západočeského lázeňského trojúhelníku. Nachází se v Karlovarském kraji, asi 25 km jihovýchodně od města Cheb. Celková rozloha tohoto města činí přibližně 51,78 km2 a má přibližně 13 tis. obyvatel. Je unikátní počtem a různorodostí vyvěrajících pramenů. Právem se tyto lázně řadí k nejkrásnějším v Evropě. Ve městě najdete také mnoho krásných parků vhodných pro odpočinek. Nejvýznamnější atraktivitou je bezpochyby pseudobarokní kolonáda, postavená v roce 1889, která spojuje prameny Křížův, Karolinin a Rudolfův. Před touto kolonádou můžeme najít další zajímavost, a tou je zpívající fontána. Mariánské Lázně byly známé již v minulosti, toto město navštívili a léčili se zde známé osobnosti jako např. J.W. Goethe, N.V. Gogol nebo F. Chopin.  Koná se zde řada kulturních událostí a můžete se také vydat za poznáváním přírodních a historických krás okolí. 

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování v apartmánu od Your Apartments Mariánské Lázně prosím neváhejte si ho rezervovat online nebo nás přímo kontaktovat.

Mariánske Lázně Apartmán Apartmán Mariánske Lázně Ubytování Mariánske Lázně