Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Amsterdam  k pronájmu
 

Apartmány Amsterdam k pronájmu

Chceti si pronajmout apartmán v Amsterdamu?

  • Apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • za nejlepší cenu srovnatelnou s hostelem
  • taxi přeprava přímo k Vašemu apartmánu (volitelné)
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Amsterdamu

Amsterdam, hlavní a zároveň největší město Nizozemska, je jedno z nejkosmopolitnějších, nejliberálnějších, nejživějších a nejmodernějších měst v Evropě, a také slavnou turistickou destinací. Město s počtem obyvatel přibližně 820 000 je umístěno na západě země v provincii Severní Holandsko. Je to kulturní a obchodní centrum Nizozemska a jedno z nejlepších měst pro mezinárodní obchod což motivuje mnoho obyvatel Nizozemska a mezinárodních společností umístit zde svoje sídla. Město bylo jedním z nejvíce strategických přístavů ve světě během Nizozemské zlaté éry což přineslo městu velké bohatství a rozvoj v umění a architektuře. Dnes má město liberální atmosféru a přitahuje mnoho mladých lidí, umělců a cizinců z celého světa.

Město samotné je docela malé a je tak možno snadno navštívit hlavní turistické atrakce pěšky nebo využít tramvaje. Pokud budete chtít cestovat v Nizozemském stylu, doporučujeme půjčit si kolo, připojit se k místním a projíždět město na kole za každého počasí. Náměstí Dam s Národním památníkem a ulicí Damrak s mnoha druhy obchodů se suvenýry a příjemnými malými kavárnami je perfektním startem pro Vaší prohlídku Amsterdamu. K nejvýznamnějším atraktivitám města patří - Čtvrť červených světel - ukazuje nejstarší architekturu Amsterdamu, atraktivní bary, dále "okna" a mnohé kavárny, ukazující Nizozemskou liberální povahu. Každý milovník umění by neměl minout muzejní čtvrť a muzea Rijksmuseum, Van Gogh a Stedelijkmuseum. Obdivovatelé díla Rembrandta van Rijna by měli navštívit jeho dům. Jeden z nezapomenutelných zážitků bude plavba po Amsterdamských kanálech pocházejících ze 17. století, které jsou zapsány ve Světovém dědictví UNESCO. Pokud preferujete relaxovat v jednom z mnoha parků, potěšit své smysly a zkusit mnoho druhů mezinárodní kuchyně v městských restauracích nebo si užít úžasný noční život v Leidseplein nebo Rembrandtplein, určitě si vychutnáte toto inspirující město a brzo se sem vrátíte. Naštěstí, všechny naše Amsterdamské apartmány jsou umístěny v pěší vzdálenosti nebo krátké jízdy tramvají od centra města a Vy tak budete vždy blízko těm nejúžasnějším místům.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Amsterdam?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů v Amsterdamu. Když uvidíte úzké uličky historické části Amsterdamu, pochopíte proč jsou domy tak úzké a vysoké - vždy zde bude boj o dostatek prostoru. To je důvod, proč hotelové pokoje mohou být menší než jste čekali. S našimi apartmány v Amsterdamu nemusíte mít obavy: jsou prostorné, umístěné v pěkných domech v nejlákavějších lokalitách - centrum města, umělecká muzejní čtvrť, živá De Pijp nebo elegantní Oud Zuid. A navíc, jsou všechny perfektně vybaveny všemi důležitými potřebami, jako je internetové připojení, televize, satelit nebo varní konvice. Příznivá cena, ve srovnání s hotelovým pokojem je dalším benefitem našich apartmánů v Amsterdamu s vlastním stravováním. Můžete začít vyhledávat ten správný v naší databázi - každý apartmán je prezentován s fotografiemi, plánky, detailním popisem, vybavením, cenami, dostupností.

Klíčové benefity Your Apartments Amsterdam

V jakékoliv části roku, vždycky máme správný apartmán, který splní Vaše očekávání. Udržujeme vysoké standardy, které můžete očekávat od každého z apartmánů v Amsterdamu - kvalitní a moderní příslušenství, stylový nábytek a úžasné lokality. Když se ubytujete v jednom z našich apartmánů, všechny atraktivity Amsterdamu budete mít na dosah. Půjčit si kolo a poznat úžasné malé uličky historického centra města, připojit se k party ve Vondelparku, nebo jít nakoupit slavný Nizozemský sýr a čokoládu. A po západu slunce, si vychutnat noční život ve městě, které nikdy nespí, v jednom z trendových barů, diskotékách nebo v tradiční Nizozemské kavárně.

Typy Your Apartments Amsterdam

Pokud hledáte dobrodružství v tomto vibrujícím městě se skupinou přátel, umění a historii s Vaší rodinou, nebo jste návštěvníkem veletrhu, jsme připraveni pomoci Vám s vyhledáním perfektního ubytování. Naše apartmány v Amsterdamu jsou vhodné pro skupiny všech velikostí, stejně tak pro jednotlivce, páry nebo rodiny s dětmi. Neváhejte nás kontaktovat ohledně dostupných možností nebo přímo vyhledávat v naší nabídce. Najdete zde apartmány typu studio, apartmány jednložnicové, dvouložnicové, tříložnicové, čtyřložnicové a pětiložnicové apartmány - výběr je na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování v apartmánu od Your Apartments Amsterdam, prosím neváhejte si ho online rezervovat nebo nás kontaktujte.