Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány ve Varšavě
 

Apartmány ve Varšavě

Chcete si pronajmout nějaký apartmán ve Varšavě?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • nejlepší možná cena porovnatelné s hostelem
  • taxi přeprava přímo k Vašemu apartmánu (volitelné)
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci ve Varšavě

Varšava je hlavní město Polska s více než 1,7 milionů obyvatel. Protéká zde řeka Visla. Varšava je umístěna v historickém regionu Mazovsko ve středním Polsku. Varšava je centrem průmyslu, například je zde rozvinut automobilový, zpracovatelský, ale i textilní. Varšava je také sídlem významné univerzity a dalších vzdělávacích institucí. Najdeme zde také mnoho kulturních zařízení, jako jsou divadla, muzea a výstavy, což nám jistě zpříjemní pobyt v tomto pěkném městě.

Ve Varšavě začneme svou prohlídku na "Starém náměstí", umístěném v samotném centru města. Je obklopeno historickými budovami. Určitě Vás zaujmou koňské povozy, sloužící jako atraktivní dopravní prostředek pro turisty při poznávání města. Centrum je však také možné projít pěšky a vychutnat si atmosféru malebných úzkých uliček. Při procházkách určitě narazíte na krásné kostely, kláštery, paláce. Mezi nejvýznamnější patří Královský zámek nebo Katedrála Sv. Jana Křtitele. Ve městě najdete také mnoho útulných kaváren a stylových restaurací.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Varšava?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů ve Varšavě. Naše apartmány ve Varšavě Vám nabízí výhodu levnější ceny než mají hotely. Benefit většího prostoru a plně vybavené kuchyně bude jistě dalším plusem pro Vás. Můžete se cítit jako doma v našich apartmánech Varšava, protože zde najdete všechny běžné zařízení: TV, satelit, připojení na internet, varnou konvici a další. Abyste si udělali představu o naší nabídce, podívejte se do naší databáze apartmánu, kde jsou k dispozici plánky s detailním popisem, zařízením, cenou a dostupností.

Hlavní benefity Your Apartments Varšava

Máme mnoho apartmánů vhodných pro všechny druhy příležitostí: romantický víkend, poznání města s partou přátel nebo pro obchodní cestující. Ať je Váš výběr jakýkoliv, je zde něco co můžete očekávat od každého apartmánu ve Varšavě – všechny apartmány jsou dobře vybavené dle vysokého standardu, příjemně zařízené a v perfektní lokalitě. Je zde mnoho k poznání v centru Varšavy a pokud se ubytujete v jednom z Apartmánů Varšava, budete vždy blízko místům Vašeho zájmu. Mnoho ze známých míst jako jsou galerie, muzea a divadla jsou opravdu blízko. A když slunce zapadá, je to ten správný okamžik k poznání Varšavských slavných restaurací, barů a klubů.

Typy apartmánů od Your Apartments Varšava

Ať jsou Vaše potřeby jakékoliv, ujišťujeme Vás, že Vám můžeme nabídnout vhodné apartmány, které vždy splní Vaše očekávání. Naše apartmány Varšava jsou ideální pro jednotlivce nebo páry navštěvující město, tak jako pro rodiny s dětmi různého věku, a také pro větší skupiny. Rodiny mohou počítat s dětskou postýlkou, skupiny mohou očekávat cenově výhodné a praktické ubytování v perfektní lokalitě. V naší databázi můžete najít studiové apartmány, jednoložnicové apartmány, tříložnicové apartmány, čtyř a pětiložnicové apartmány - výběr je jen na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování v apartmánu od Your Apartments Varšava, prosím neváhejte si ho rezervovat online nebo nás přímo kontaktovat.