Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Řím
 

Apartmány Řím

Chcete si pronajmout apartmán v Římě?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • za nejlepší možnou cenu
  • taxi transport přímo k Vašemu apartmánu (volitelné)
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Římě

Řím, nazývaný "Věčné město" starověkými básníky, je velmi známou turistickou destinací a okouzlující město s fascinující historií, uměním a architekturou. Řím je hlavní město a je zároveň největším městem Itálie s 2,8 milionu obyvatel. Je umístěn na řece Tibeře v západní části Italského poloostrova. Řím byl založen v roce 753 před naším letopočtem a historie je opravdu bohatá. Řím je považován za jeden z počátků západní civilizace a vždy byl spojován s uměním, filosofií, vědou a architekturou. Další specifikum Říma je Vatikán - malý městský stát se sídlem papeže. Město je nejvíce navštěvovaným místem v Itálii a nabízí některé z nejslavnějších turistických míst na světě. Je přístupný přes 3 letiště a síť podzemní dopravy.

V Římě můžete plně ocenit širokou historii a můžete se cítit literárně na každém kroku a bude to opravdové potěšení pro všechny milovníky umění a architektury. Abyste si udělali dobrý obrázek o Římě, potřebujete vidět místa jako Fontána di Trevi, Španělské schody, Koloseum a Pantheon. Další úžasné starověké archeologická místa jsou Forum Romanum nebo Trajánský trh. Jděte po Grand Tour abyste se dozvěděli o starověké Římské kultuře, historii a architektuře v jednom z mnoha muzeí nebo projděte město a obdivujte práci architektů jako Caravaggio, Bernini nebo Cortona. Vaše návštěva Říma by nebyla kompletní bez toho, abyste navštívili Vatikán a nejméně jeden z 900 kostelů jako je Bazilika Sv. Jana Lateránského nebo Bazilika Sv. Petra. Po prohlídce města můžete relaxovat v zahradě Villy Borghese, ve slavné opeře nebo jít nakupovat nejnovější módu. Pamatujte, že musíte ochutnat Římské pokrmy, například "špagety a la Carbonara". Pro Vaše pohodlí, všechny naše apartmány Řím jsou umístěny v nejoblíbenějších oblastech města a tak vždy budete blízko zajímavým místům.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Řím?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu v Římě. Pokud hledáte prostorný, vzdušný a pohodlný apartmán v perfektní lokalitě, vždy najdete správné místo. Všechny naše apartmány jsou dobře vybaveny a zajistí Vám potřebné zařízení, jako je např. varná konvice, televize, satelit nebo internetové připojení. Krásně vybavená moderní kuchyně na Vás bude čekat pokud nebudete chtít zajít do restaurace, ale připravit si vlastní kulinářskou specialitu. Výhodou je cena v porovnání s hotelovým pokojem. Pokud jste připraveni začít plánovat prázdniny v Římě, podívejte se na náš výběr apartmánů. Všechny jsou prezentovány s fotografiemi, plánky, detailním popisem, vybavením, cenami a dostupností což Vám pomůže udělat správné rozhodnutí.

Klíčové benefity apartmánu od Your Apartments Řím

Jsme tady, abychom Vám pomohli udělat z Vašeho pobytu v Římě nezapomenutelný zážitek. Osobně vybíráme jen ty nejlepší apartmány ve městě. Všechny zajišťují vysoký komfort vybavení, elegantní nábytek a veškerý komfort, který očekáváte od pobytu mimo domova. Všechny naše apartmány v Římě jsou umístěny blízko centra města nebo jsou perfektně spojeny s městským systémem dopravy. Vždy budete blízko muzeí, galerií, restaurací a obchodů, které jste si přáli navštívit. Užijte si atmosféru Říma a můžete se vracet do apartmánu zpět během dne nebo noci. Naše apartmány v Římě Vám nabídnou celkovou svobodu a flexibilitu.

Typy apartmánu v Římě

Ať jste na romantickém pobytu v nejromantičtějším městě na světě, nebo objevujete kulturní a umělecké dědictví tohoto města s Vaší rodinou nebo kamarády, máme ten správný apartmán pro Vaše potřeby. Naše apartmány s vlastním stravováním v Římě jsou vhodné pro skupiny všech velikostí, jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Pro rodiny máme výběr apartmánů s možností dětské postýlky a dalšího nutného vybavení. V naší nabídce můžete najít apartmány typu studio, apartmány jednoložnicové, dvouložnicové, tříložnicové, čtyřložnicové i pětiložnicové - výběr je na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování v apartmánu od Your Apartments Řím,, prosím neváhejte si ho rezervovat online nebo nás kontaktujte.