Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Český Krumlov apartmány
 

Český Krumlov apartmány

Apartmány v Českém Krumlově na krátkodobý pronájem

  • nejlepší cena pro apartmány
  • 20+ apartmánů pro online rezervaci v Českém Krumlově
  • narůstající počet spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečné platby
Apartmány v Českém Krumlově na pronájem Pronájem apartmánu v Českém Krumlově

Všechny apartmány se nacházejí v pěší vzdálenosti od historického centra města. Český Krumlov je nádherné historické město, které je zahrnuto v seznamu světového dědictví památek v knize UNESCO.

Proč rezervovat apartmán od Your Apartments Český Krumlov?

Your Apartments je společností specializující se na krátkodobý pronájem apartmánu v Českém Krumlově s vysokou kvalitou služeb. Apartmány Český Krumlov jsou levnější než hotely. Apartmány jsou mnohem větší než hotelové pokoje v Českém Krumlově. Všechny apartmány v Českém Krumlově mají k dispozici plně vybavenou kuchyň. Apartmány Český Krumlov jsou moderně vybaveny televizí, satelitem, Internetem, nádobím atd. Všechny apartmány v Českém Krumlově mají k dispozici fotky, plánky dispozice, detailní popis, zařízení, ceny a dostupnost.

Hlavní benefity pro apartmány Český Krumlov

Naším přáním je, aby jste se cítili jako doma pokud se ubytujete v apartmánech v Českém Krumlově. Většina apartmánů jsou prostorné a vzdušné, s krásným výhledem na Zámek Český Krumlov. Apartmány se nacházejí v historickém centru města Český Krumlov, v těsné blízkosti muzea, parků, restaurací, obchůdku se suvenýri.

Typy apartmánu Český Krumlov

V naší nabídce můžete najít studio apartmány, jednoložnicové apartmány, dvojložnicové apartmány a dokonce i tří ložnicové apartmány. Jsou ideální pro strávení dovolené v Českém Krumlově s rodinou nebo s přáteli. Některé ložnice jsou navržena speciálně pro rodiny s dětma, kde můžete dostat dětskou postýlku případně přistýlku.

Apartmán v Českém Krumlově, Široká ulice

Český Krumlov apartmány, Široká ulice

Velké apartmány v historické budově, vzdálené pouze 100 m od Náměstí Svornosti. Apartmány jsou ideální pro ubytování skupiny přátel nebo rodinu. K dispozici jsou 2 ložnice + kuchyň + koupelna + toaleta. Internet WiFi a parkování jsou zahrnuty v ceně za ubytování. Je možné uschovat Vaše kola v zabezpečené místnosti u vedlejšího domu.
2 ložnicové apartmány, 6 osob


Apartmán v Českém Krumlově, Latrán

Český Krumlov apartmány Latrán

Luxusní apartmány u Latránu ve starém městě, v blízkosti Zámku Český Krumlov. Dům, ve kterém se nacházejí apartmány byl postaven v období gotiky. Podkrovní fragmenty a grafické dekorace však nasvědčují tomu, že došlo k jeho rekonstrukci v období renesance. Každý apartmán má vlastní koupelnu, TV a 2 ložnice.
2 ložnicové apartmány, 4 osoby


V případě zájmu o krátkodobé ubytování v Českém Krumlově se společností Your Apartments, neváhejte prosím apartmán online rezervovat, případně nás kontaktujte.