Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány Bratislava
 

Apartmány Bratislava

Hledáte apartmán v Bratislavě?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • nejlepší cena srovnatelné s hotelem
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Bratislavě

Bratislava je okouzlující hlavní město Slovenska, které je domovem přibližně 463 000 obyvatel a je největším městem Slovenska, politickým, kulturním a ekonomickým centrem země. Je zajímavé, že Bratislava je jediným hlavním městem, které hraničí se dvěma nezávislými státy zároveň: Rakousko a Maďarsko. Bratislava leží na jihozápadě Slovenska, na obou březích řeky Dunaj. Většina důležitých obchodních firem ma svá sídla právě v tomto městě. V Bratislavě můžete najít mnoho galerií, muzeí, divadel, knihoven a univerzit.

Město má velmi zajímavou historii, protože bylo hlavním městem. Stále můžete cítit historii v centru města a pozorovat mnoho historických památek. Nejvíce navštěvovaná místa jsou především Bratislavský Hrad, Hrad Děvín, Primaciální Palác a ulice Sv. Michala s Michalskou bránou. Milovníci umění by měli navštívit Slovenské Národní Divadlo. Bratislava je často nazývána "městem opery" poněvadž se tady konají představení fantastické kvality a za příznivé ceny. Pro milovníky jiných stylů se zde konají hudební akce, jako je Bratislavský hudební festival a Bratislavské jazzové dny. Slovenské hlavní město má mnoho co nabídnout a Vy tak můžete strávit dny objevováním města. Nejen historie, ale také moderní část města stojí za prozkoumání. Také jsou zde skvělé restaurace se Slovenskou a mezinárodní kuchyní, všechny typy barů a klubů, obchodů, kin - Bratislava může nabídnout vše. Dobrou zprávou je, že naše apartmány v Bratislavě se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města a nejvýznamnějších míst.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Bratislava?

Your Apartments je vedoucí společností v poskytování krátkodobého ubytování v apartmánech v Bratislavě. Naše Bratislava apartmány nabízí výhodnější cenu než hotely. Pokud hledáte větší prostor pro ubytování, naše apartmány v Bratislavě jsou velmi prostorné a pohodlné. Mnohé z nich mají kuchyň a jsou vybaveny všemi moderními zařízeními pro Vaše pohodlí (TV, satelit, internet, rychlovarná konvice atd.). Pokud Vám schází pocit domova v tomto krásném slovenském městě, Your Apartments Bratislava je přesně tou správnou volbou. Můžete začít vyhledávat v naší databázi a vybrat si nejvhodnější apartmán pro Vás. Každý z apartmánů je prezentován s fotografiemi, plánky, detailním popisem, vybavením, cenou, dostupností.

Klíčové benefity Your Apartments Bratislava

Chceme Vám nabídnout pohodlné a úplně bezstrarostné ubytování v hlavním městě Slovenska. To je důvod, proč pečlivě vybíráme jen perfektně vybavené a krásně zařízené apartmány, umístěné v historickém a obchodním centru Bratislavy. Zde najdete mnoho restaurací, klubů a barů přímo na rohu od Vašeho apartmánu a tak si můžete užít místní kuchyni nebo zážitek z nočního života v tomto stále měnícím se městě. Většina míst jako jsou muzea, galerie a obchody se nachází v docházkové vzdálenosti nebo krátké jízdy od našich Bratislava apartmánů.

Typy apartmánů Bratislava

Jste pár na romantické cestě? Nebo rodina s dětmi? Skupina přátel? Nebo navštěvujete město z pracovních důvodů a potřebujete čisté a pohodlné ubytování? Naše apartmány v Bratislavě jsou vhodné pro všechny typy turistů nebo obchodních cestujících, pro jednotlivce i pro skupiny. Můžeme Vám zajistit apartmán typu studio, jednoložnicové apartmány, dvouložnicové apartmány, tříložnicové apartmány, čtyřložnicové apartmány, ale také pětiložnicové apartmány.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování od Your Apartments Bratislava prosím neváhejte si ho rezervovat online nebo nás přímo kontaktovat.