Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 
 
Apartmány v Budapešti na pronájem
 

Apartmány v Budapešti na pronájem

Chcete si pronajmout nějaký apartmán v Budapešti?

  • apartmány jsou plně vybavené a zařízené
  • nejlepší možná cena porovnatelné s hostelem
  • taxi přeprava přímo k Vašemu apartmánu (volitelné)
  • stovky spokojených klientů každý měsíc
  • online rezervace a bezpečná platba
  • 25+ apartmánů pro online rezervaci v Budapešti

Budapešť je pěkné hlavní město Maďarska a je zároveň největším maďarským městem s více než 1,75 milionů obyvatel, kteří zde žijí. Město je známé pro své dvě hlavní části oddělené řekou Dunaj - Buda na západním břehu a Pešť na východním břehu řeky. Budapešť je jedno z nejkrásnějších měst v Evropě a přitahuje miliony návštěvníků ročně. Je to také centrum průmyslu, služeb, finančních institucí a univerzit. Je to také město vzdělání, kultury, historie, obchodu, zábavy a také romantiky.

Je zde mnoho míst, která stojí za to v Budapešti navštívit - zmiňme alespoň několik: Parlament s maďarskými korunovačními klenoty, Bazilika Sv. Štěpána a samozřejmě také Hradní kopec a Hradní čtvrť s Královským palácem, kde se konalo mnoho bitev, a také nábřeží řeky Dunaj. Neměli byste minout největší synagogu v Evropě a Esztergom baziliku, třetí největší kostel v Evropě. Po vší té historii a obdivování památek Vám doporučujeme navštívit termální lázně, pro které je město známé. Maďarská kuchyně je delikatesní a můžete ji vyzkoušet v jedné z mnohých restaurací. Také noční život je v Budapešti excelentní a je zde široká škála možných typů hudby. Naštěstí, všechny z našich apartmánů v Budapešti jsou umístěny v docházkové vzdálenosti od centra města a tak budete vždy blízko všech významných památek.

Proč si objednat apartmán od Your Apartments Budapešť?

Your Apartments je vedoucí společností v krátkodobém pronájmu apartmánů v Budapešti. Naše apartmány v Budapešti Vám nabízí výhodu levnější ceny než mají hotely. Benefit většího prostoru a plně vybavené kuchyně bude jistě dalším plusem pro Vás. Můžete se cítit jako doma v našich apartmánech Budapešť protože zde najdete všechny běžné zařízení: TV, satelit, připojení na internet, varnou konvici a další. Abyste si udělali představu o naší nabídce, podívejte se do naší databáze apartmánu, kde jsou k dispozici plánky s detailním popisem, zařízením, cenou a dostupností.

Hlavní benefity Your Apartments Budapešť

Máme mnoho apartmánů vhodných pro všechny druhy příležitostí: romantický víkend, poznání města s partou přátel nebo obchodní cestující. Ať je Váš výběr jakýkoliv, je zde něco co můžete očekávat od každého apartmánu v Budapešti – všechny jsou dobře vybavené dle vysokého standardu, příjemně zařízené a v perfektní lokalitě. Je zde mnoho k poznání v centru Budapešti a pokud se ubytujete v jednom z Apartmánů Budapešť, budete vždy blízko místům Vašeho zájmu. Mnoho ze známých míst jako jsou galerie, muzea a divadla jsou opravdu blízko. A když slunce zapadá, je to ten správný okamžik k poznání Budapešťských slavných restaurací, barů a klubů.

Typy apartmánů od Your Apartments Budapešť

Ať jsou Vaše potřeby jakékoliv, ujišťujeme Vás, že Vám můžeme nabídnout vhodné apartmány, které vždy splní Vaše očekávání. Naše apartmány Budapešť jsou ideální pro jednotlivce nebo páry navštěvující město, tak jako pro rodiny s dětmi různého věku, a také pro větší skupiny. Rodiny mohou počítat s dětskou postýlkou, skupiny mohou očekávat cenově výhodné a praktické ubytování v perfektní lokalitě. V naší databázi můžete najít studiové apartmány, jednoložnicové apartmány, tříložnicové apartmány, čtyř a pětiložnicové apartmány - výběr je jen na Vás.

Pokud máte zájem o krátkodobé ubytování od Your Apartments Budapešť, prosím neváhejte si ho rezervovat online nebo nás přímo kontaktovat.