Server YourApartments používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 

Reference zákazníků Your Apartments

Bezpečnost online plateb

Velice oceňuji online rezervaci apartmánu z pohodlí domova, bez nutností telefonování. Stačí uhradit rezervační zálohu. Na této webové stránce je použitý bezpečný způsob platby kreditní kartou 3D Secure prostřednictvím brány (GPE - Global Payments Europe Company). Díky tomu nikdo nevidí číslo mé kreditní karty a tak mám klidné spaní když nakupuji po Internetu. Jako alternativu k tomuto způsobu placení rád využívám i PayPal.

- David, Hradec Králové -

Fantastický a luxusní apartmán na Národní!

Měla jsem možnost zůstat s rodinou několik dní v Praze a tak jsme si pronajali apartmán na Národní třídě. Bezva lokalita, kousek do Starého města i na Václavské náměstí. Hodně nás zaujali různé barvy jednotlivých pokojů. 2 plazmy, videohry, domácí kino a bezva kuchyň - to vše nám vytvořilo pocit domova. Skvělý personál, vřele doporučuji

- Monika, Karlovy Vary -

Perfect online booking

If you prefer to stay in an apartment for a few days in Prague and if you like to make an online booking from the comfortable home, then go to this website. There are hundreds of apartments from luxurious to economic ones. The majority of them are very well located in the historical center of Prague and offer excellent services for reasonable prices :-) I was very satisfied with the level of services from Your Apartments company.

- Melanie, Switzerland -